Wstąp do nas i zostań z nami Aniołem Cienia

Zostań z nami Aniołami Cienia


#1 2012-11-19 22:22:46

ReaS

Administrator

Punktów :   

Łucznicy

W podaniu proszę zawrzeć takie informacje jak:
* level postaci i nick w grze,
* posiadane karty sp z ich job lvlem i +,
* Umiejętność granis 2 Sp(Holy),
* czy jest się użytkownikiem pomocnym,
* w jakiej fam ostatnio byłeś/aś i powody odejścia,
* Dlaczego Thundercats?
* napisać czy jest możliwość instalacji TeamSpeak3,
* oraz oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem rodziny
* Napisać coś o Sobie co nam pomoże podjąć decyzje.

Podania składamy w ODDZIELNYCH tematach.

Podania będą rozpatrywane zgodnie z kolejnością zgłoszeń
Odpowiedź będzie umieszczona na forum w ciągu 48h
Pisac estetycznie i zrozumiale. Pozdrawiam i zyczę powodzenia.

Lv i Nick : 99 Abcd
Karty Sp profesja i poziom ulepszenia :
-Rang 99+15
-Sin 99+15
-Des 99+15
-WK 99+15
Czy potrafisz grać 2 sp : Tak potrafie grać 2 Sp(mozna napisac czy było się szkolonym czy nie i czy lubicie te karte czy nie)
Czy jesteś pomocnym graczem? : Tak jestem pomocnym lubie pomagać innym graczą w misjach i w innych sprawach;p
Poprzednia Fam : Thundercats fam się rozpadla poniewaz czlonkowie zaczeli sie wykłócać i były porblemy z opanowaniem tego.
Dlaczego Thunderacts? : Poniewaz widzialem ich na glacy i jak wygrywają rajdy famowe i uwazam ze to jest moj typ rodziny poniewaz tez lubie chodzic na rajdyCzy jest możliwość instalaci Ts3? : Tak jest mozliwosc.(mozecie napisac czy macie mikro czy nie jak niemacie mozecie byc wolnymi sluchaczami.)Oświadczam iż zapoznalem sie z regulaminem i akceptuje go w pelni(a tylko dore kogos kto napisal ze przeczytal a w w grze sie okaze ze nie czytal wywale)[color=#FF0000]Coś o sobie : Mam na imie Marcin i mam 16lat. Jestem bardzo cierpliwy, łagodny , przyjemny ,wrażliwy, ciepły, i przyjacielski. Moje ulubione zajęcia to gra w piłke nożną, siatkową , ręczną, koszykowke, gra w nostale, uczęsczam do liceum/technikum, chodze rowniez na zajęcia z sztuk walk. W grze mam paru znajomych w tym kilku z tej famki Mam rowniez piękną i uroczą żone oczywiscie w grze;p Lubie pomagać innym graczą w misjach.
Mam nadzieje ze moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone:).

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wspolnota-zwycieska.pun.pl www.nh-team.pun.pl www.bartaskiewzgorze.pun.pl www.radzikowskiego100.pun.pl www.sp2lublin.pun.pl